Logo sq.boatexistence.com

Çfarë do të thotë "mbi dhe poshtë" në "betway"?

Përmbajtje:

Anonim

Mbi/nën 0,5 gola është një treg bastesh në të cilin lojtarët bastojnë për numrin total të golave (të dyja skuadrat) të shënuara në një ndeshje Mbi/nën 0,5 gola bastet mbulojnë 90 minuta plus kohë shtesë, por jo kohë shtesë. … Për shembull, nëse vini bast mbi 2.5 gola, duhet të keni 3 ose më shumë gola në ndeshje që të fitoni.

Cili është kuptimi i nën 1.5 në betway?

Të dyja pjesët nën 1.5 gola MarketExplained Kjo do të thotë që ju jeni duke vënë bast për më pak se gola që shënohen në ÇDO gjysmë ndeshje Si funksionon nëse rezultati i pjesës së parë është 1- 0=gol i shënuar në gjysmë dhe rezultati përfundimtar përfundon 2-0=gol i shënuar në gjysmë Ju fitoni bastin tuaj.

Çfarë është fundi dhe fundi në betway?

Çfarë është mbi/nën bast? Bastet mbi/nën ofrohen nga krijuesit e basteve në një sërë sportesh të ndryshme. Në ndryshim nga bastet fitim/barazim/fitim, mbi/nën ka të bëjë me numrin e herëve që do të ndodhë diçka ose kohëzgjatjen e kohës që duhet për të ndodhur diçka në një ndeshje të caktuar dhe jo me rezultatin përfundimtar

Çfarë do të thotë nën 1.75 gola?

Nën 1,75 është një GJYSË HUMBJE . Mbi 1.75 është një GJYSMË FITUES.

Çfarë do të thotë gola nën 2.5?

Nën 2,5 gola është një bast popullor futbolli që fjalë për fjalë do të thotë se ju jeni duke vënë bast nëse keni më pak se 2,5 gola në një ndeshje futbolli. Kjo do të thotë se ju do ta fitonit këtë bast nën 2.5 gola nëse ndeshja për të cilën do të vini bast nuk prodhonte gola, një gol ose dy gola.